Інформація

Лідери продажів

GEON 950 Модуляр з окулярами 2-колірний

Новий товар

Шолом Геон 950 модуляр з окулярами. Різні кольори та розміри

Детальніше

93,00 $

Add to wishlist

Інформація

Шолом GEON 950 Adventure Модуляр з окулярами Blue/Black

Шлем GEON 950 Adventure Модуляр с очками Blue/Black

Шолом GEON 950 Fury Модуляр з окулярами Red/Black

Шлем GEON 950 Fury Модуляр с очками Red/Black

Шолом GEON 950 Stars Модуляр з окулярами Black/White

Шлем GEON 950 Stars Модуляр с очками Black/White
Модель 950 - універсальний шолом з фірмовою лінійки шоломів GEON-Helmets - функціональний модуляр (фліп-ап) c (окулярами) додатково вбудованим тонованим візором.
   При виборі даної моделі, крім показників безпеки, приділялася особлива увага зручності і комфорту. Форма шолома відповідає європейським параметрам будови голови, завдяки чому забезпечується комфортний стан при експлуатації, при надяганні і знятті.

   При виробництві шоломів використані передові матеріали індустрії безпеки. Приділено велику увагу якості оздоблювальних матеріалів. У співвідношенні цих характеристик шоломи GEON займають один рівень із шоломами цінової категорії 150-170 євро (за модуляр аналогічної категорії) від іменитих брендів. Всі шоломи відповідають стандартам ECER 22-05 (обов'язковий Європейський стандарт якості) і E1 (стандарт якості Німеччини).

   У виробництві шкаралупи використаний мульти-компонентний матеріал на основі полікарбонату із спеціальними добавками для підвищення міцності.

   Внутрішній амортизуючий шар виконаний з багатокомпонентного матеріалу.
   Внутрішня оббивка знімна, миється з гігієнічною обробкою, виготовлена ​​з протиалегенних матеріалів, тактильно комфортна.

   Динамічна система багатоканальної вентиляції включає в себе впускні дифузори на лицьовій частині - в області підборіддя і чола. Для максимально ефективної циркуляції повітря усередині шолома передбачені і випускні дифузори на потиличній частині.
   Система циркуляції повітря налаштована таким чином, що б направляти потоки повітря на внутрішню поверхню візору для мінімізації запотівання. Система вентиляції оснащена елементами, що фільтрують.

   Рівень породжуваних аеродинамічних шумів дуже низький. Подібні похибки враховані на етапі моделювання з подальшим контролем при тестових випробуваннях.

   Застібка забезпечує надійну фіксацію на голові.  Шолом має «пелюстки», що оберігають шкіру від натирання ремінцем
 Візор виготовлений з високоміцного пластика, здатного надійно захистити особу від потрапляння небезпечних предметів. Візор має покриття проти запотівання (антифог).
У комплекті надається сумка-чохол, для зручного транспортування і зберігання Вашого шолома.

Варто звернути увагу на наявність практично всіх елементів комплектуючих шолома для замовлення: візору, кріплень візору, застібок, вентиляційних накладок, комплектів внутрішньої оббивки і т.д. Це дає можливість здійснювати ремонт, заміну деяких деталей.

Ми пропонуємо унікальний сервіс для нової фірмової лінійки шоломів GEON-Helmets.

Окремо пропонуються комплекти внутрішньої обшивки шолома, які дозволяють змінювати розмір шолома.
Звертаємо Вашу увагу, що всі шоломи оснащені внутрішніми капсулами двох розмірів - L і M. Кожній з них відповідають розміри внутрішніх обшивок:

M / S / XS - це внутрішня капсула розміру M

L / XL / XXL- це внутрішня капсула розміру L

Таким чином, можна варіювати розмір шолома в гранях одного розміру внутрішньої капсули.

Кожен розмір внутрішньої обшивки є в наявності і доступний до замовлення в будь-якій кількості.

Купити мотошолом  та інше екіпірування можна в м. Івано-Франківськ. Доставка по Україні

Аксесуари

21 other products in the same category: