Інформація

Попереднє замовлення Geon TerraX 250
Попереднє замовлення Geon TerraX 250
Відкрите попереднє замовлення на модель мотоциклів Geon TerraX 250. Очікуємо їх...
тра 4, 2020
Знижки! Чорна п'ятниця!
Знижки! Чорна п'ятниця!
Бойкот календарю! У нас Чорна п'ятниця до кінця листопада! Знижки на мототехніку...
лис 18, 2020
Benelli - нове надходження
Benelli - нове надходження
Довгоочікуваний новий завіз мотоциклів Benelli нарешті в Україні і скоро буде уже...
тра 13, 2020

Лідери продажів

Новинки

Запит Зворотного зв'язку

Мотоцикл GEON TERRAX 250 CB (21/18) PRO

Новий товар

Легкий середньорозмірний мотоцикл класу ендуро. Комплектація на колесах 21/18

Детальніше

сумарний рейтинг сумарний рейтинг:

5
5,00/5 - 2 отзывы

рейтинги переглядів
0 1 2 3 42
0 1 2 3 00
0 1 2 0 10
0 1 0 1 20
0 0 1 2 30

 додати відгук переглянути відгуки переглянути відгуки

1 815,00 $

Інформація

Оновлена  версія мотоцикла Geon TerraX 250 21/18 2020

Законодавець середньорозмірних ендуро GEON TerraX 250 знову в наявності і порадує оновленнями.


У новій версії TerraX'и оснащуються преміум LED фарами: вони яскравіші і потужніші. Є режими ближнього, дальнього і габаритного світла, також фара оснащена ефективним радіатором охолодження. Фара має європейську сертифікацію, а значить відповідає всім необхідним нормам.

Ще одне покращення - тепер глушник кріпиться потрійним хомутом ковзання. Такий вид кріплення надає певну еластичність, він надійніше в порівнянні з жорстким кріпленням в умовах постійних вібрацій і ударів в режимі ендуро.

Новий TerraX 250 включає в себе ще ряд оновлень:

 •          нове посилене кермо
 •          покращений замок запалювання
 •          встановлена пружина на підніжку, для зручного заводу з кік-стартера
 •          покращено зворотній пристрій бічної опори
 •          буксатор тепер встановлено відразу на колесах
 •          покращена і посилена установка повітряного фільтру, що забезпечує кращу щільність прилягання деталей і полегшує заміну
 •          поліпшений пилезахист рульової колонки

Якщо Ви зіткнулися з непростим вибором мотоцикла для ендуро-відпалу між пітбайком або повноцінним ендуро ... який бюджет ... Що робити, коли пітбайк малуватий, а повноцінний ендуро не дозволяють фінанси або не підходить через великі розміри або високу вагу. Але від цього бажання катати не менше. Коли складно обрати і виникає питання, який купити мотоцикл, команда «Геон» пропонує свій варіант вирішення - легкий середньорозмірний Geon TerraX 250.

   Geon TerraX - це мотоцикл-втілення ідеального поєднання легкості, простоти конструкції, властивих молодшим моделям, і великої потужності, характерної для старших моделей. Мотоцикл вихідного дня, придатний для повсякденного використання.

   Незважаючи на невеликий розмір, Геон ТерраХ 250 є справжнім функціональним крос-ендуро, придатним навіть для змагань, який можна порівняти за розмірами з такими хітами мотопрому, як Honda CRF150 і KTM SX150. Terrax оснащений 250-кубовим чотирьох-тактним двигуном з верхнім розташуванням розприділвалу. Силовий агрегат видає 17Нм крутного моменту при 6500 об/хв, що більш ніж достатньо для мотоцикла з сухою вагою 97кг, призначеного для любителів. Життєдіяльність двигуна забезпечується карбюратором.

   Ендуро-версія TerraX обладнана колесами 16 дюймів ззаду і 19 спереду, як у CRF150RB Expert (Big Wheels) (Також є версія з колесами 21/18). Передня гальмівна система встановлена ​​з запасом - спереду двухпоршневой плаваючий супорт працює в зв'язці з 260мм гальмівним диском. Задня система - класика жанру: одноциліндровий супорт і 240-мм гальмівний диск. Гідравлічний привід здійснюється через армовані шланги. 

   В основу конструкції закладена сталева рама, яка, втім, забезпечує достатню жорсткість і дозволила зберегти доступну ціну. До слова, вона набагато нижче, ніж у іменитих аналогів. Зате підвіски тут солідні - спереду потужний регульований «перевертень» і ззаду гідравлічний регульований моно-амортизатор. До того ж, задня підвіска влаштована за аналогією системи Pro-Link - оснащена прогресією з алюмінієвих деталей.

  «Ростовка» цієї моделі - одна з головних родзинок: TerraX можна використовувати для навчання, тренувань та повсякденної їзди від невисоких підлітків і до цілком рослих дядьків. Чимала колісна база і 880мм висоти по сидінню робить його придатним для їзди навіть для високих райдерів, яким клас «Pit» буде зовсім малий (краще підійде версія з колесами 21/18). 

   Що нового у версії 2019

   Починаючи з моменту представлення в Україні моделі Geon TerraX 250 кілька років тому, наша команда зуміла суттєво популяризувати цей клас і істотно розвинути його - клас середньорозмірних ендуро. Модель TerraX стала найбільш затребуваною в сегменті розважальних ендуро в Україні. Завдяки цьому на новий напрямок звернули увагу багато мотолюбителів України. Значно збільшилася кількість запитів і побажань від мотолюбителів. Щоб догодити людям з різними смаками, з різним рівнем мото підготовки та різними бюджетами ми розробили в 2018-2019 роках кілька нових комплектацій Geon Terrax 250.

   В першу чергу з'явився поділ моделі на версії з професійними регульованими амортизаторами, відповідно з більш високою ціною. І на версію з нерегульованими амортизаторами з максимально доступною ціною в цьому класі.

   Але важливо відзначити, що в будь-якому випадку всі версії зберегли повноцінну потужну вилку перевернутого типу з великим діаметром на всіх мотоциклах. Ми відмовилися від використання вилок звичайного типу і вилок для пітбайків з маленьким діаметром, тому що вони занадто тонкі для цього класу. Задній амортизатор - регульований газо-масляний Fastace з бачком і версія з простим амортизатором, як на минулих поколіннях.

   Ще одне довгоочікуване поліпшення - тепер можна купити Геон Террах 250 з колісною формулою 21/18 для більш просунутих райдерів, для підкорення складного бездоріжжя.

   Також з'явилася комплектація мотоцикла з двигуном дорожнього напрямку - двигун CR6 250 куб.см. з 6-ступінчастою КПП і масляним охолодженням для тих, хто катає менше по гірській місцевості і більше по рівнинному бездоріжжю: по грунтових дорогах і стежках. Цей двигун надає вищу максимальну швидкість і завдяки баланс-валу працює більш м’яко.

   При цьому було прийнято рішення перенести виробництво моделі на нову виробничу платформу, яка дозволила суттєво покращити якість моделі і запропонувати більш багату комплектацію при збереженні тієї ж ціни. Таким чином, найбільш бюджетна комплектація з нового покоління, вийшла набагато дешевше колишніх версій до 2019 року. А найдорожча комплектація з дорогим двигуном CR6 за вартістю приблизно залишилася рівною скупій бюджетній комплектації минулих років.

   Звертаємо увагу, що всі комплектації нового покоління обладнані цілим рядом просунутих комплектуючих. Всі мотоцикли оснащуються полегшеними алюмінієвими анодованими колісними ободами і ступицями, встановлено відкидні фрезеровані анодовані важелі зчеплення і переднього гальма, застосовується більш інформативний і сучасний світлодіодний цифровий спідометр. Прокачано і паливну систему - новий прогресивний Карбюратор Nibbi Pwk краще розкриває потенціал базових двигунів. Привід здійснюється посиленими ланцюгами 520H. Вихлопна система на всіх мотоциклах встановлена ​​з Megabomb'ом.

   З приємних дрібниць на всіх версіях: захист переднього гальмівного диска, LED повороти, алюмінієва лапка КПП, пасажирські підніжки і алюмінієва система прогресії. 

 

   Важливо пам'ятати, що, незважаючи на зовнішню схожість, всі версії моделі Geon TerraX 250 має значні переваги перед більшістю моделей-конкурентів:

 •           потужна телескопічна вилка перевернутого типу з великим діаметром (діаметр 53мм довжина -810 мм, хід 170мм), як на дорослому ендуро. У той час, коли у багатьох конкурентів встановлені кволі, тонкі амортизатори від пітбайків, які не здатні повноцінно витримувати позашляхові навантаження мотоцикла цього розміру, ваги і об'єму двигуна.
 •           аналогічно і з траверсами керма: на моделі TerraX 250 встановлені потужні траверси від великих ендуро мотоциклів 250-450 куб.см. У той час, як слабкі траверси від пітбайків не зможуть забезпечити потрібну керованість і, можливо, навіть будуть не досить безпечні в аспекті міцності.
 •           така ж ситуація і з кермом: кермо TerraX 250 - це міцне кермо від дорослого ендуро, зроблене з алюмінію зі змінним діаметром до 28мм. Залізне кермо від пітбайків 22мм не підходить для повноцінного використання на такому класі мотоцикла.
 •           інший важливий компонент - це ступиці коліс. На TerraX встановлені маточини від повнорозмірних ендуро з кріпленням зірки і диска гальмівного на 6 болтів зірки. Кріплення на 4 болта можуть бути небезпечно слабкі на такому немаленькому мотоциклі.
 •           Наявність на Geon TerraX 250 системи прогресії, чого немає у більшості конкурентів забезпечить більш високі характеристики обробки нерівностей і кращий контроль байка.
 •           Geon TerraX 250 відрізняє і просунута яскрава цифрова приборка проти бюджетної аналогової.
 •           надійні, вже перевірені часом двигуни
 •           складні алюмінієві важелі гальма і зчеплення
 •           спортивний карбюратор, проти бюджетних «стандартів»
 •           алюмінієві обода
 •           І традиційне від Geon - купуючи мотоцикл, ви отримуєте у подарунок комплект високо-технологічного масла Motul на 2 заміни.

Замовити Geon TerraX 250 21/18 можна в мотосалоні Мотостарт в м. Івано-Франківськ. Також купити мотоцикл Геон ТерраХ 250 можливо з доставкою по Україні (Закарпатська обл, Івано-Франківська обл, Чернівецька обл, Львівська обл, Тернопільська обл, Хмельницька обл, Волинська обл. та ін.). Надаємо гарантію, документи. Мотоцикли безкоштовно проходять передпродажну підготовку з першою заміною мастила.

Характеристики

Тип двигунаCB250 1 цил., 4-х тактний (SOHC, 2V)
Охолодженняповітряне
Робочий обєм (см3)233
КарбюраторNibbi Pwk
Макс. потужність (к.с /при об/хв)18 / 7500
Макс. крутний момент (Нм /при об/хв)18 / 6500
Ступінь стиску11.8:1
Система живленнякарбюратор
Система зажиганияCDI
Система запускуЕлектро / кік-стартер
Спідометрцифровий
КПП / трансмісія / головна передача5 ступінчаста механічна
Ланцюг520H
Рамасталева трубчаста
Передня підвіскаперевернутого типу з регулюванням KKE
Задняя підвіскаFastace з регулюванням газо-масляні с бачком
Тормоза, передній / заднійдиск / диск
Шини, передня/задня80/100-21 / 110/90-18
ДхШхВ (мм)1940 x 790 x 1160
Колісна база (мм)1340
Висота по сидінню (мм)900
Дорожній просвіт (мм)300
Суха маса (кг)97
Об'єм паливного баку (л)5,2
Максимальна швидкість (км/год)100
Захист передніх гальм диску+
Задня зірка40
ПоворотиLED
Лапка КППалюмінієва
Важелі счеплення и пер.гальмаАлюмінієві фрезеровані анодовані складні
Траверсиалюмінієві
Задній маятникзалізний
Вихлопна системаmegabomb
Пасажирські підніжки+
Дзеркала+
Прогресія+
ОбодиАлюм. 7071 (оранж)
Рекомендоване моторне мастилоMOTUL 5100 15W50

Відгуки Відгуки (2)

Сумарний рейтинг:
0 1 2 3 4
5,00/5
На основі 2 отзывы
Фільтр:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(5/5
2 з 2 осіб вважають цей відгук корисним
Суммарный рейтинг:0 1 2 3 4

Доброго Вам дня, Макс. Так, на даний момент мотоцикл Geon TerraX 250 можна купити, він є в наявності в різних комплектаціях. Звісно ми можемо Вам його доставити :) Зверніться, будь ласка, за контактними телефонами 0956344366 або 0673426199. Також Ви можете залишити повідомлення для нашого менеджера в онлайн-чаті або замовити зворотній дзвінок. Дякуємо за звернення. Будемо раді Вас чути!)

0 1 2 3 4
(5/5
1 з 1 осіб вважають цей відгук корисним
Сумарний рейтинг:0 1 2 3 4

доброго дня. можна купити мотоцикл? є в наявності? доставка на закарпаття?

Страницы: 1

З цим товаром купують

  13 інші товари в цій категорії