Інформація

Лідери продажів

Про компанію

Компанія Мотостарт є офіційним представником т.м. Geon и Speed Gear

Мотосалон знаходится в м. Івано-Франківськ, вул. С. Петлюри, 8а

На ринку ми з 2009 р., безпосередньо з Геон и Спід Гір - з 2010 р.

Години роботи салону:

пн-пт: 10.00-18.00

сб: 11.00-15.00

нд: вихідний

Телефони:  (095) 634-43-66; (067) 342-61-99

   На весь модельний ряд торгівельних марок Geon, Speed Gear, Benelli надається гарантія. Звернувшись до нас, ви отримаєте гарантійне і післягарантійне обслуговування вашої техніки.

   Так само на всю техніку ми надаємо необхідний пакет документів для реєстрації.

  Торгівельна марка Geon на українському ринку з'явилася відносно недавно. Але завдяки своїй високій якості, техніка цієї компанії нестримно почала набирати позиції.

  Лінійка мотоциклів була розроблена дослідним кастомайзером з Орандж Каунті (Orange County, California) – Джоні Пагом. Завдяки працьовитості і старанню Китайських партнерів, що узяли на себе виготовлення даної техніки, вдається дотримувати і покращувати якість виготовлення, при цьому зберігаючи доступну ціну.

  За допомогою професійних спортсменів і інженерів відбувається адаптація китайської техніки до наших реалій, після чого всі доопрацювання приймає і упроваджує у виробництво власне виготівник.

  "Geon" - це український бренд американської компанії JPM, але лише в штатах він продається під своїм брендом, оскільки це творець лінійки мотоциклів, які робить найбільший завод в Китаї і звідти вони продаються по всьому світу.

  Geon Benelli - це спільний офіційний проект по продажу і поширенню мотоциклів бренду Benelli на території України.
Benelli — компанія-виробник мототехніки одна з найстаріших в Італії, заснована сім'єю Бенеллі в Пезаро в 1911 році.

  Speed Gear

  Шанхайська компанія JMSTAR Motorcycle достатньо молода, вона з'явилася в 2000 році. Компанія розвивалася дуже швидко, були побудовані сучасні цехи, що відповідають останнім світовим стандартам, налагоджена система перевірки якості, залучено безліч кваліфікованих співробітників. Основа продукції, що випускається, - скутери, що поставляються на експорт в різні країни Європи і Америки.

   В Україні JMSTAR добре відомі під маркою Speed Gear, ця марка зарекомендувала себе хорошою якістю і стильним дизайном.

  Bajaj

З 1986 року і по сьогоднішній день Bajaj Auto тісно співпрацює з Kawasaki і виготовляє на своєму заводі мототехніку Kawasaki для 50 країн світу.

У 2007 році Баджадж Авто придбала Австрійську компанію KTM і почала виробництво мотоциклів KTM в Індії.