Інформація

Лідери продажів

Новинки

Про компанію 637910606_1_261x203_rev001.jpg

Компанія Мотостарт є офіційним представником т.м. Geon и Benelli.

Мотосалон знаходится в м. Івано-Франківськ, вул. С. Петлюри, 8а Location icon.

На ринку ми з 2009 р., безпосередньо з Геон і Benelli - з 2010 р.

Star icon Години роботи салону:

пн-пт: 10.00-18.00

сб: 11.00-15.00

нд: вихідний

Phone icon Телефони:  +38 (095) 634-43-66; +38 (067) 342-61-99

   На весь модельний ряд торгівельних марок Geon і Benelli надається гарантія (1рік обмежено 6 тис.км.). Звернувшись до нас, ви отримаєте гарантійне і післягарантійне обслуговування вашої техніки.

   Також на всю техніку ми надаємо необхідний пакет документів для реєстрації.

Пов’язане зображення

  Торгівельна марка Geon на українському ринку з'явилася відносно недавно. Але завдяки своїй високій якості, техніка цієї компанії нестримно почала набирати позиції.

  Лінійка мотоциклів була розроблена дослідним кастомайзером з Орандж Каунті (Orange County, California) – Джоні Пагом. Завдяки працьовитості і старанню Китайських партнерів, що узяли на себе виготовлення даної техніки, вдається дотримувати і покращувати якість виготовлення, при цьому зберігаючи доступну ціну.

  За допомогою професійних спортсменів і інженерів відбувається адаптація китайської техніки до наших реалій, після чого всі доопрацювання приймає і упроваджує у виробництво власне виготівник.

  "Geon" - це український бренд американської компанії JPM, але лише в штатах він продається під своїм брендом, оскільки це творець лінійки мотоциклів, які робить найбільший завод в Китаї і звідти вони продаються по всьому світу.

Результат пошуку зображень за запитом "benelli logo"

  Geon Benelli - це спільний офіційний проект по продажу і поширенню мотоциклів бренду Benelli на території України.
Benelli — компанія-виробник мототехніки одна з найстаріших в Італії, заснована сім'єю Бенеллі в Пезаро в 1911 році.

У грудні 2005 року Benelli стає власністю китайської Qianjiang Group, яка має чималий досвід у мотоциклетній галузі. У Китаї 14 тисяч працівників щороку виробляють понад 1,2 млн. двоколісних транспортних засобів, а також більше двох мільйонів двигунів.