Інформація

Лідери продажів

  Доставка 

   Якщо Вас зацікавив який-небудь мотоцикл, скутер або квадроцикл, але Ви живете далеко від м. Івано-Франківськ і не можете приїхати і самі забрати його, мотосалон «Мотостарт» пропонує свої послуги з організації доставки необхідної Вам мототехніки по Україні.

   Ми можемо організувати доставку через транспортну компанію, попутним вантажем або доставимо самі, залежно від того, куди треба доставити.  Для замовлення через транспортну компанію потрібне ФІО одержувача, мобільний телефон, місто, якою службою доставки і на якій її склад відправляти товар.

Можлива БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!!

   Працюючи з нашою компанією, Ви отримуєте кращі умови, кращу ціну, кращу якість, так само ми надаємо гарантію і сервіс. Ми дорожимо своїми клієнтами. А так само завжди прагнемо контролювати терміни постачання Вашої техніки.

   Окрім цього, наша компанія надає можливість скористатися гнучкою системою знижок і спецпропозиціями з продажу мототехніки.

   Замовити запчастини і мотоекіпірування на мотоцикл Ви можете по будь-якому з контактних телефонів.

   Так само на всю техніку ми надаємо необхідний пакет документів для реєстрації.

  Гарантія

   На весь модельний ряд торгівельних марок Geon, Speed Gear, Benelli надається гарантія. Звернувшись до нас, Ви отримаєте гарантійне і післягарантійне обслуговування Вашої техніки.

   Гарантія на нові скутера і мотоцикли один рік або 6 тис. км. пробігу.

  Оплата

   Для замовлення техніки - передоплата у розмірі 10% від вартості. Останнє - при отриманні мотоцикла (скутера або квадроцикла).

   Оплата здійснюється за готівковий і безготівковий розрахунок

   За деталями звертайтесь за тел.  (095) 634-43-66; (067) 342-61-99

   Наші спеціалісти завжди раді Вам допомогти.