Фільтр товарів

Інформація

Попереднє замовлення Geon TerraX 250
Попереднє замовлення Geon TerraX 250
Відкрите попереднє замовлення на модель мотоциклів Geon TerraX 250. Очікуємо їх...
тра 4, 2020
Прибуття техніки в серпні
Прибуття техніки в серпні
Анонс прибуття техніки в серпні. Мотоцикл   Geon CR6Z 250 уже в Україні...
лип 20, 2020
Benelli - нове надходження
Benelli - нове надходження
Довгоочікуваний новий завіз мотоциклів Benelli нарешті в Україні і скоро буде уже...
тра 13, 2020

Лідери продажів

Новинки

Мотоцикли

Мотоцикли Товарів у наявності: 39

Підкатегорії

 • Дорожні, стріти
 • Туристичні
 • Ендуро-крос, мотард

  Купити ендуро мотоцикл в Івано-Франківську, Коломиї, Калуші, Яремчі, Надвірній та інших містах. Купити кросовий мотоцикл в Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та ін. областях, доставка по Україні.

  Позашляхові мотоцикли поділяються на різні категорії.

  Ендуро

  Ендуро – це мотоцикли, які призначені для природного бездоріжжя з можливістю виїзду на трасу. Можуть мати легку вагу для більш серйозного бездоріжжя, так і бути важковаговиками – туристичні ендуро, для поїздок на дальні дистанції. Кубатура в таких мото не відіграє велику роль, важливіше в загальному збалансованість мотоцикла. Обладнані світлотехнікою, багажником, порівняно великим паливним баком, покришками подвійного призначення (для доріг і бездоріжжя), м’якою підвіскою, сидінням для пасажира.

  Кросові мотоцикли

  Крос – це мотоцикли, призначені для спорту, моторалі по бездоріжжю. Легкі, з високим кліренсом, шипованими покришками, жосткою підвіскою, маленьким баком для пального. Кросові мотоцикли не мають фар, стопсигналу, панелі приборів і навіть підніжки. Вони мають максимально знижену масу.

  Купуючи деякі моделі ендуро мотоциклів в мотосалоні Мотостарт, ви зможете зняти все лишнє і перетворити свій ендуро мотоцикл на такий, який буде цілком підходити для кросу.

  Мотард

  Мотард – це мотоцикли ендуро, які призначені для їзди по місту і трасі. Обладнані шосейними покришками, більш потужними гальмами. Підвіска налаштована для їзди по асфальту.

  Купуючи ендуро мотоцикл, кросовий чи мотард в мотосалоні Мотостарт ви отримаєте весь пакет необхідних документів для реєстрації мотоциклів, а також гарантію та сервісне обслуговування.

 • Пітбайки
 • Спортивні
 • Б/у мотоцикли
 • Додатково
 • Електротехніка
на сторінку
Показані 1 - 12 із 39 пунктів
Показані 1 - 12 із 39 пунктів

В мотосалоні Motostart представлено широкий вибір мотоциклів торгових марок Geon і Benelli. Для Вашого комфорту в інтернет-магазині Мотостарт діє зручне фільтрування та сортування товарів. Купити мотоцикл за кращою ціною у офіційного представника з гарантією, документами та сервісом. Безкоштовна доставка по Україні. Мотосалон знаходиться в м. Івано-Франківськ.

Перш, ніж купити мотоцикл, пропонуємо вам ознайомитись з цікавими фактами та додатковою інформацією про реєстрацію.

Коротка історія виникнення мотоциклів

Мотоци́кл  — двоколісний механічний транспортний засіб з боковим причепом або без нього, що відрізняється вертикальною посадкою водія та прямим (безредукторним) управлінням переднім рульовим колесом. Та всі ми знаємо, що за таким сухим визначенням стоїть значно більше: мотоцикл – це транспорт для душі, їзда на ньому приносить нереальне задоволення і кайф.

Перший мотоцикл зявився ще в 1869 р. Це був велосипед з паровою машиною, він був малопридатний для використання і не ввійшов в масове використання.

Перший мотоцикл з двигуном внутрішнього згоряння з’явився на рік швидше, ніж виник перший бензиновий автомобіль, у 1885 р. Дерев’яна рама з дерев’яними колесами та карбюраторним двигуном, максимальна швидкість – 12 км/год і 1,5 к.с.

Мотоцикли, які більш-менш схожі на сучасні моделі, почали з’являтись на початку ХХ століття, разом з виникненням таких брендів, як Harley-Davidson, Husqvarna, Benelli та ін.

Цікавим фактом також є те, що перші мотоцикли не мали гальм – мотоциклісти могли сподіватись лише на власні ноги.

Реєстрація мотоциклів в Україні

Для керування мототранспортом у водійських правах є 3 категорії:

 •          А1 - мопеди та мотороллери (скутери)
 •          А   - мотоцикли
 •          В1   - квадроцикли, трицикли (трайки)

У вашому техпаспорті буде вказано, до якої саме категорії належить ваш транспортний засіб. Відповідно до цього і має бути відкрита категорія у водійських правах.

Для реєстрації мотоцикла у сервісному центрі вам потрібні такі документи:

 •          Заява (складається у територіальному сервісному центрі МВС)
 •          Паспорт і ідентифікаційний код (для паспорту нового зразку +додаток до нього)
 •          Документи, що підтверджують правомірність покупки, отримання, ввезення, митного оформлення, сертифікат відповідності транспортного засобу (компанія Мотостарт надає весь необхідний пакет документів для реєстрації).

Реєстрація відбувається в будь-якому сервісному центрі МВС України. Видається свідоцтво про реєстрацію та номерні знаки.

Транспортні засоби, які належать неповнолітнім, реєструються за ними за умови досягнення неповнолітніми 14-річного віку (крім випадків успадкування за законом) за нотаріально засвідченою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальника. В обліковій картці та книзі обліку таких транспортних засобів також зазначається прізвище, ім’я та по батькові батьків (усиновлювачів) неповнолітнього або його піклувальника і ставиться відмітка про заборону зняття з обліку транспортних засобів без їх дозволу та дозволу органу опіки та піклування.

Після досягнення неповнолітнім 18-річного віку всі обмеження щодо державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів, які встановлювалися для неповнолітніх, знімаються.

 

Купуючи мотоцикл потрібно розуміти, що цей транспорт вимагає подвоєної зосередженості і акуратності на дорозі. Не нехтуйте навчанням водінню необхідної категорії. Також особливої уваги потребує екіпірування.  Адже навіть самий впевнений в своїх силах і навиках мотоцикліст не може контролювати всіх учасників дорожнього руху.

В мотосалоні Мотостарт в Івано-Франківську можна купити мотоцикл Геон або Бенеллі з гарантією і документами, а також підібрати необхідне екіпірування. На нашому мото СТО ваш мотоцикл безкоштовно зберемо і зробимо всю необхідну передпродажну підготовку.