Фільтр товарів

Включено фільтри:
  Виробник
  Робочий обєм (см3)
  Висота по сидінню (мм)
  Суха маса (кг)
  Об'єм паливного баку (л)

  Інформація

  Прибуття техніки в серпні
  Прибуття техніки в серпні
  Анонс прибуття техніки в серпні. Мотоцикл   Geon CR6Z 250 уже в Україні...
  лип 20, 2020
  Відкриття фірмового мото СТО Мотостарт в Івано-Франківську
  Відкриття фірмового мото СТО Мотостарт в...
  Ми відкрились! Фірмове мото СТО компанії Мотостарт - це місце, де вашого...
  тра 24, 2020
  Попереднє замовлення Geon TerraX 250
  Попереднє замовлення Geon TerraX 250
  Відкрите попереднє замовлення на модель мотоциклів Geon TerraX 250. Очікуємо їх...
  тра 4, 2020

  Лідери продажів

  Новинки

  Запит Зворотного зв'язку

  Ендуро-крос, мотард

  Ендуро-крос, мотард Товарів у наявності: 14

  на сторінку
  Показані 1 - 12 із 14 пунктів
  Показані 1 - 12 із 14 пунктів

  Купити ендуро мотоцикл в Івано-Франківську, Коломиї, Калуші, Яремчі, Надвірній та інших містах. Купити кросовий мотоцикл в Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та ін. областях, доставка по Україні.

  Позашляхові мотоцикли поділяються на різні категорії.

  Ендуро

  Ендуро – це мотоцикли, які призначені для природного бездоріжжя з можливістю виїзду на трасу. Можуть мати легку вагу для більш серйозного бездоріжжя, так і бути важковаговиками – туристичні ендуро, для поїздок на дальні дистанції. Кубатура в таких мото не відіграє велику роль, важливіше в загальному збалансованість мотоцикла. Обладнані світлотехнікою, багажником, порівняно великим паливним баком, покришками подвійного призначення (для доріг і бездоріжжя), м’якою підвіскою, сидінням для пасажира.

  Кросові мотоцикли

  Крос – це мотоцикли, призначені для спорту, моторалі по бездоріжжю. Легкі, з високим кліренсом, шипованими покришками, жосткою підвіскою, маленьким баком для пального. Кросові мотоцикли не мають фар, стопсигналу, панелі приборів і навіть підніжки. Вони мають максимально знижену масу.

  Купуючи деякі моделі ендуро мотоциклів в мотосалоні Мотостарт, ви зможете зняти все лишнє і перетворити свій ендуро мотоцикл на такий, який буде цілком підходити для кросу.

  Мотард

  Мотард – це мотоцикли ендуро, які призначені для їзди по місту і трасі. Обладнані шосейними покришками, більш потужними гальмами. Підвіска налаштована для їзди по асфальту.

  Купуючи ендуро мотоцикл, кросовий чи мотард в мотосалоні Мотостарт ви отримаєте весь пакет необхідних документів для реєстрації мотоциклів, а також гарантію та сервісне обслуговування.