Geon Benelli Tornado 302R ABS

Новий товар

Це справжній італійський спортбайк, створений одними з кращих в світі італійськими інженерами відповідно до канонів класу і з дотриманням традицій компанії

Детальніше

4 719,00 у. е.

Add to wishlist

Інформація

Benelli 302R перший, серійний, двоциліндровий спортивний мотоцикл компанії в класі до 300 см3, за останні 60 років, спадкоємець легендарних гоночних мотоциклів.

Це справжній італійський спортбайк, створений одними з кращих в світі італійськими інженерами відповідно до канонів класу і з дотриманням традицій компанії.

   Немає нічого кращого дня, проведеного на гоночному кільці або жвавої поїздки на пустельній заміській дорозі - на борту нової Benelli 302R. Натхненний легендарною гоночною спадщиною компанії Benelli, модель 302R пропонує в дивовиж маневрене шасі, високу швидкість і точну керованість в поворотах, потужні гальма, достатню потужність і яскраву, збалансовану роботу всього перерахованого в сукупності.

   Конкурентна ціна та зменшений об'єм двигуна, це не обмеження можливостей, а навпаки - відкриття нових горизонтів, як в спорті, так і повсякденних поїздках. Завдяки високій динаміці, відмінному дизайну і впроваджених ДНК Benelli, цей мотоцикл не тільки виглядає, як спортбайк високого класу, але і володіє відповідними можливостями.

   Геометрія і підвіска пропонують дружелюбне рульове управління. Завдяки регульованим переднім амортизаторам перевернутого типу і задньому моно-амортизатору мотоцикл можна експлуатувати в широкому діапазоні різних дорожніх умовах

Benelli 302R дарує хороші відчуття і зворотний зв'язок завдяки жорсткій рамі типу «trellis», звареної зі сталевих труб. Геометрія шасі забезпечує легкість при водінні. Гальмівна система включає в себе два 260-міліметрових плаваючих пелюсткових диска на передньому колесі і один подібний, але діаметром 240 мм, ззаду.

   Силовий агрегат Benelli 302R - це 300-кубовий рядний твін з рідинним охолодженням, чотиритактний з 4-клапанною технологією, з двома верхніми розподільними валами, і 6-ступінчастою МКПП. Потужність складає 38 кінських сил при 10.000 об / хв.

   Стрункий, легкий в управлінні і зручний байк повинен припасти до смаку, як новачкам, так і досвідченим райдерам. Мотоцикл виявиться відмінним напарником своєму власникові, як на кільці, так і в щільному міському трафіку, завдяки короткій базі, чутливого управління і енергійною реакцією на положення ручки акселератора. При цьому новинка не спасує і на швидкісній трасі.

    Увага до деталей і якість основних вузлів і агрегатів на дуже високому рівні. Це характерно для мотоциклів Benelli. Італійська якість в поєднанні з прийнятною ціною, сучасний і яскравий дизайн..

Наш магазин МотоСТАРТ - офіційний дилер торгових марок Geon, Speed Gear і Benelli.

Купити мотоцикл Benelli TRK 502 ви можете в м. Івано-Франківську, а також ми пропонуємо зручний та безкоштовний для вас спосіб доставки по Україні (окрім зони проведення антитерористичної операції та АР Крим).

У нас Ви отримуєте техніку з проведеною передпродажною підготовкою (що гарантує отримання справної та цілої техніки), а також надається ГАРАНТІЯ. Надаємо також весь пакет необхідних документів для реєстрації мото, квадро та скутерів.