Порівняння GEON Bullet c Jawa, Mash и Honda

Posted by
Порівняння GEON Bullet c Jawa, Mash и Honda

З кожним роком українських мото любителів радують новими моделями і модифікаціями. Напрямок класики також розвивається і показує себе з кращого боку.

Прем'єра GEON в 2014 році обрадувала любителів класичних байків. При цьому українські користувачі ще оцінюють гідності і переваги моделі. У цій статті порівняємо український GEON Bullet з чеською Jawa, французьким Mash і японською Honda.

Моделі виконані в класичному стилі, з практично однаковим об'ємом двигуна. Зовні мотоцикли схожі один на одного, комплектація практично ідентична. Дизайн зарубіжних мотоциклів витриманий і усталений.Інженери залишили можливість кастомізації GEON Bullet. У дизайн відмінно вписуються дуги і кофри, а спинка сидіння зробить їзду пасажира ще комфортнішою. З такими доробками байк зовні буде відрізнятися від інших.

Приємно, що ціна на Bullet нижче аналогів, з його можливістю кастомізації. При цьому ціновий діапазон, в порівнянні з зарубіжними моделями розбігається майже в 2 рази. І це практично при тих же технічних характеристиках і можливостях. Двигуни на всіх моделях ідентичні і реалізовані з використанням однакових технологій.

Причина доступної ціни - позиціонування компанії GEON. З моменту заснування і донині компанія розробляє і поліпшує моделі для українських мотолюбителів. Основне завдання: зробити мототехніку доступною, а навики їзди - безпечними. Тобто, купуючи техніку GEON клієнти платять за якість, а не бренд.

Свідченням визнання можна вважати кількість кастомізованих моделей в тюнінг ательє, оглядів і власників.

На даний момент є уже обновлена версія Geon Bullet 2018.

Огляд мотоцикла від журналу «Байк» можна прочитати за посиланням.